top of page
Homepage

PROJEKTO „APLINKAI PALANKAUS PRODUKTO KŪRIMAS IR DIEGIMAS“ ĮGYVENDINIMAS

 

MB Arcane baltics įgyvendina projektą „Aplinkai palankaus produkto kūrimas ir diegimas“. Projektu planuojamos spręsti problemos - aplinkai palankaus produkto prototipo produkto (APPPP) sukūrimas. APPPP  bus IT įrankis, kuris skatina bendrovės darbuotojus vertinti kokį CO2 poveikį sukuria aplinkai jų kelionės į darbą ir atgal bei tuo pačiu sukurti priežastis, kurios skatins mažinti išmatuojamą vertę socialinio poveikio priemonėmis, keičiant vartotojų ir bendrovių kultūrą.

Suplanuoti rezultatai - numatoma sukurti IT įrankį ir jį išbandyti su potencialiu klientu. Įrankio esmė – darbovietės mastu matuoti ir platformos dalyvius motyvuoti mažinti CO₂ pėdsaką (ir ar kitos taršos) kelionėse iš namų į darbą (angl. - comutting).

 

Projekto pavadinimas – „Aplinkai palankaus produkto kūrimas ir diegimas“

Projekto vykdytojas – MB Arcane baltics

 

Projekto tikslas – aplinkai palankaus produkto sukūrimas

Suplanuota projekto veikla - skatinti aplinkai palankių produktų sukūrimą ir (ar) diegimą, orientuotus į šių poveiklių įgyvendinimą

Suplanuota projekto poveiklė - bus kuriamas aplinkai palankus produktas. Suplanuotų darbų ir užduočių eiga poveikėje: pirminės bandymų aplinkos parengimas; poveikio modelių kūrimas, vertinimas ir tobulinimas; prototipo kūrimas; prototipo išbandymas realioje aplinkoje ir poveikio įvertinimas, įskaitant pasiruošimo darbus; galutinio prototipo sukūrimas.

Bendra projekto vertė 51.520 EUR

Iš ES fondų projekto įgyvendinimui skirtas finansavimas 46.368 EUR

Projekto pradžia – 2023 m. rugpjūtis

Projekto pabaiga – 2025 m. liepa

bottom of page